Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

PonyDisco & Lena Romul live sax

sobota, 13 lipca 2019
Start: 22:00 - 04:00

— For english scroll down —

 

W nocy 13.07 (sobota) w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10 będzie gorąco 🔥, i wcale nie chodzi o letnie upały. Tej nocy wystąpi Lena Romul – utalentowana multiinstrumentalistka, mająca na swoim koncie niejedno wyróżnienie, która tej nocy uraczy Was brzmieniem saksofonu 🎷. Towarzyszyć jej będzie @PonyDisco, którego możecie już kojarzyć z poprzednich imprez w S54.

 

Gorąco na parkiecie? Barmani znają 54 sposoby 🥂🍸 by trochę orzeźwić Was podczas tanecznych pląsów 💃🕺. Podejdźcie do baru, by się o tym przekonać 😉

 

Start: 22:00

Rezerwacja miejsc:

📧scena54@scandale.pl

English version:

 

July 13 at night (Saturday) in Scena54 at Dolnych Młynów 10 will be hot 🔥, and it’s not because of summer heat. Lena Romul will perform that night – she’s a talented multi-instrumentalist with many awards and that night you’ll have a chance to hear an unusual sounds of her saxophone 🎷. During the performance she’ll be accompanied by PonyDisco, whom you can already know from previous events in S54.

 

Hot on the dance floor? Our bartenders know 54 ways 🥂🍸 to refresh you a little bit during all that dancing 💃🕺. Come to the bar to find out. 😉

 

Start: 10PM

Bookings:

📧 scena54@scandale.pl

 

Join us!

Artyści Sceny54

Po1ny

DJ-e

Po1ny - czyli Marcin Żmudzki. Reprezentant południowej cześci naszego kraju. Fascynat i propagator dobrego House Music od 2010 roku. Najlepiej czuje się w gatunkach deep house, nu disco, classic house, vocal house oraz 2step i uk garage. Jego live sety to muzyka house od lat 90 po obecne numery które sam selekcjonuje i mixuje. Totalna nieprzewidywalność i duża odwaga przy selekcji potrafią zaskakiwać odbiorców wprowadzając stan totalnej nie przewidywalności i niesztampowości. W połączeniu z bardzo szybkim stylem miksowania utworów, niesamowitym wigorem i charyzmą za konsolą efekt pozostaje jeden - masa pozytywnej energii przekazywana klubowiczom i świetne w odbiorze imprezy. Obecnie gra w najlepszych klubach na terenie całego kraju gdzie stale oddany House Music robi to co najbardziej czyli zaraża miłością to klubowej muzyki. Najczęściej można go spotkać na Śląskiej scenie klubowej m.in w katowickich klubach gdyż z tego regionu sam pochodzi i jako jeden z pierwszych wprowadził i szerzył muzykę klubową w tym rejonie Polski. Uczestnik także wielu dużych eventów festiwali. Link do profilu artysty na Facebooku.