Artyści Sceny54

Po1ny

DJ-e

Po1ny – czyli Marcin Żmudzki. Reprezentant południowej cześci naszego kraju. Fascynat i propagator dobrego House Music od 2010 roku. Najlepiej …

Po1ny

DJ-e

Po1ny – czyli Marcin Żmudzki. Reprezentant południowej cześci naszego kraju. Fascynat i propagator dobrego House Music
od 2010 roku. Najlepiej czuje się w gatunkach deep house, nu disco, classic house, vocal house oraz 2step i uk garage. Jego live
sety to muzyka house od lat 90 po obecne numery które sam selekcjonuje i mixuje. Totalna nieprzewidywalność i duża
odwaga przy selekcji potrafią zaskakiwać odbiorców wprowadzając stan totalnej nie przewidywalności i
niesztampowości. W połączeniu z bardzo szybkim stylem miksowania utworów, niesamowitym wigorem i charyzmą za
konsolą efekt pozostaje jeden – masa pozytywnej energii przekazywana klubowiczom i świetne w odbiorze imprezy. Obecnie gra w najlepszych klubach na terenie całego kraju gdzie stale oddany House Music robi to co najbardziej czyli zaraża miłością to klubowej muzyki. Najczęściej można go spotkać na Śląskiej scenie klubowej m.in w katowickich klubach gdyż z tego regionu sam pochodzi i jako jeden z pierwszych wprowadził i szerzył muzykę klubową w tym rejonie Polski. Uczestnik także
wielu dużych eventów festiwali.

Link do profilu artysty na Facebooku.

Agnieszka Matusik

Muzycy i zespoły

Skrzypaczka dbająca o oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju eventów, przyjęć, wydarzeń plenerowych, bankietów, bali. Bierze udział w wielu projektach muzycznych zarówno …

Agnieszka Matusik

Muzycy i zespoły

Skrzypaczka dbająca o oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju eventów, przyjęć, wydarzeń plenerowych, bankietów, bali. Bierze udział w wielu projektach muzycznych zarówno jako solistka, w duetach z DJ-ami oraz jako członek najbardziej energetycznego, kobiecego zespołu muzycznego. Na scenie klubowej od 2009 roku. Współpracuje z wieloma klubami na terenie całej Polski. Pochodzi z Krakowa i to właśnie miejsce jest jej ostoją i źródłem inspiracji, doświadczeń muzycznych, możliwości wzbogacenia, rozwoju własnych umiejętności i tworzenia. Podczas improwizacji tworzy niestandardowe połączenia, przeplatając liryczne brzmienie skrzypiec z muzyką klubową. Tworzy fuzję muzyki klasycznej i elektronicznej. Wieloletnie doświadczenie z muzyką na scenie klubowej, talent i pokaźny wachlarz umiejętności pozwala na oczarowanie i porwanie publiczności w magiczny świat muzyki.

Sprawdź profil na Facebooku Music 4 Event, gdzie znajdziecie również twórczość Agnieszki Matusik.

Prague Burlesque (Czech Republic)

Burlesque

Prague Burlesque: założony w 2007 roku przez Davida N. Jahna, to autentyczny pokaz, przesuwający granice wodewilu, burleski i komedii. W …

Prague Burlesque (Czech Republic)

Burlesque

Prague Burlesque: założony w 2007 roku przez Davida N. Jahna, to autentyczny pokaz, przesuwający granice wodewilu, burleski i komedii. W programie występują międzynarodowe gwiazdy burleski. „Żyjemy dla tego magicznego momentu, w którym czujemy, że nasza publiczność jest rozbawiona. Cieszy nas widok szczęśliwych zrelaksowanych ludzi, dzielących się z nami swoimi doświadczeniami. To właśnie jest Prague Burlesque. Chcemy publiczność wyciągnąć ze stereotypów i ponieść ją ku erotycznemu pięknu i fantazjom. Oferujemy wyrafinowane show, ekskluzywną modę, satyryczny humor i historie, z którymi mężczyźni i kobiety mogą się z łatwością odnaleźć.” Sonny Vargas powraca ze swoim zupełnie nowym programem pełnym przytłaczających kostiumów, fantastycznej muzyki i niesamowitej gry świateł. Wszystko to sprawi, że Twoje doznania będą niezapomniane.

Stefano Reis (Italy)

DJ-e

Stefano Riso, name of art Stefano Reis, is an italian dj and producer of techno music. At the age of …

Stefano Reis (Italy)

DJ-e

Stefano Riso, name of art Stefano Reis, is an italian dj and producer of techno music.
At the age of seventeen he takes the first steps into the world of clubbing, and let the people of Genova and nearby area know him.
The young producer published get up, loudbit e rocking in collaboration with laros, you can find these songs on different very important foreign channels.
Between a huge lists of collaborations stands out the one with Luca Debonaire, an incredible international dj, for the track the ultimate. Then in 2012 became the resident dj in Le Terrazze Disco, Portovenre italy.
Then started a work relationship with th great master Andrea Boccelli, Reis had the pleasure to play in a lot of his private party.
Suddenly another influent disco of la spezia il Papilio take him as resident dj, during this experience he played with many artists as Cirillo, Saccoman, Ralf, Mike Vale, Diego Donati, Joy Chiticonti,Paul Van Dyk, Ricky Le Roy, Federico Scavo.
He played all around italy like Ancona, Misano, Treviso, Brescia, Cuneo, Bologna, Padova, Rovigo e Ferrara, and even played in Eden Ibiza.
Two important dates: 4/6 he published for Atomizer Recordings in the music and 9/7 the last song published, full of dynamic energy, House In The night.

The Disco Boys (Germany)

DJ-e

The Disco Boys (Germany)

DJ-e

Darya Sergiyenko

Muzycy i zespoły

Darya Sergiyenko

Muzycy i zespoły

Neevald

DJ-e

Neevald – To domena jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj’ów. W swoich słonecznych setach pogrywa zmysłowe funky, piano i vocal …

Neevald

DJ-e

Neevald – To domena jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj’ów.
W swoich słonecznych setach pogrywa zmysłowe funky, piano i vocal house, opierając się często na delikatności deep’ów. Również zagląda do mocniejszej tech house’owej stylistyki, nie wykraczając za sztywne i taneczne ramy swojej osobowości.
Piotr znany jest z bardzo wyjątkowej i przyjaznej energii, która emanuje zza konsolety.
NeeVald od ponad 12 lat jest autorem najbardziej popularnej – house’owej audycji w kraju- Klubu Fm. Program startował w legendarnej już poznańskiej rozgłośni Rmi Fm.
Przez kilka lat 2 godzinne show pojawiało się w środę po 22:00 na Planecie Poznań.
Przez okres działalności Planety w Poznaniu pełnił fukcję szefa muzycznego i kreatora brzmiania klubowego fm’u w Poznaniu i Wielkopolsce.
Na dzień dzisiejszy kunszt radiowca i klubowego Dj’a dostrzegła radiowa grupa RMF zapraszając go do współpracy w RMF MAXXX. Teraz jedyna taka audycja Fm w Polsce gra codziennie od poniedziałku do piątku po 22:00. Piotr przez 2 godziny codziennie gra premiery, nowości, zagląda do klasyki i świetnie planując cały tydzień robi niesamowity klimat swoim wieczornym pasmem w Klubie Fm.
Często pojawia się w setach live na antenie, oraz regularnie do swoich audycji zaprasza wyśmienitych, uznanych polskich i zagranicznych dj’ów nie zapominając o polskim narybku house’owego clubbingu w naszym kraju.
Prawie 250 tygodni temu neeVald przełamał pewną wyjątkową barierę. Jako pierwszy Polak stał się radiowym rezydentem Ibizy. Co niedzielę po 11:00 w najlepszej rozgłośni radiowej fm na Ibizie – Ibiza Global Radio, neeVald prezentuje Sexy Sunday. Godzinne mixy relaksującego brzmienia chill house,
deep i nu disco. Popularność tej muzyki i audycji w Polsce zaowocowała wyjątkowymi imprezami. Imprezami przesiąkniętymi niesamowicie zmysłowym brzmieniem, a na parkiecie wyjątkowymi ludźmi.
Rok 2012 był bardzo wyjątkowy dla neeVald’a. Po tym jak w 2010 zadebiutował w klubach Ibizy: Pacha, Km5, Bora Bora, La Plage, Bubbles oraz live w Ibiza Global radio. Powtórzył sukces w 2011, to w tym roku został wybrany międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora i od sezonu reprezentuje markę tego najlepszego, tanecznego beach baru Ibizy. Latem także debiutował na głównej scenie klubu Amnesia grając w prime time umacniając swoją dj’ską markę na najbardziej imprezowej wyspie świata.
Do tej pory neeVald zagrał na wszystkich największych i najważniejszych eventach z muzyką klubową w Polsce. Pojawił się w większości wyjątkowych klubowych miejscach w naszym kraju.

Shazze (UK)

DJ-e

Shazze (UK)

DJ-e

Dizzee Noize

DJ-e

Dizzee Noize – Party Rocker, Turntablista, fanatyk multistylowego grania. Nie boi się pełnych emocji mixów okraszonych sporą dawką skreczu. Wkłada …

Dizzee Noize

DJ-e

Dizzee Noize – Party Rocker, Turntablista, fanatyk multistylowego grania. Nie boi się pełnych emocji mixów okraszonych sporą dawką skreczu. Wkłada całe serce w to co wydarzy się na parkiecie i dba o to, by zaskoczyć najbardziej wybrednych bywalców klubów. Ma świetne ucho, ale dość słabą pamięć, mimo tego dzięki pomocy świadków udało się ustalić że imprezy kręci za gramofonami od dobrych 8 lat.

Tomasz Majewski

Muzycy i zespoły

Instrumentalista perkusyjny, kompozytor i aranżer. Jego początki muzyczne były związane zupełnie z inną formą i instrumentarium – szkołą muzyczną w …

Tomasz Majewski

Muzycy i zespoły

Instrumentalista perkusyjny, kompozytor i aranżer. Jego początki muzyczne
były związane zupełnie z inną formą i instrumentarium – szkołą muzyczną w klasie
wokalu. Kilka lat później, dojrzewająca wrażliwość muzyczna, skierowała
jego zainteresowania na muzykę etniczną i instrumenty perkusyjne. Od tego
czasu rozpoczęła się fascynacja podróż po świecie perkusyjnym. Muzyk zespołu Blue Silence. Współpracuje z muzykami i wokalistami z Wielkiej Brytanii i USA. Doskonale i wręcz perfekcyjnie realizuje się w klubowych live actach, wyzwalając ogromną dawkę muzycznej energii. Instrumenty perkusyjnych, stosuje w różnych stylach muzycznych, począwszy od jazzu etno-jazzu, popu,
rocka, przez klasykę, muz elekro, a na produkcjach klubowych skończywszy.

Mibro

DJ-e

Coming from Gdansk, DJ Mibro started his adventure with a DJ playing funk, r’n’b and disco events. His DJ works …

Mibro

DJ-e

Coming from Gdansk, DJ Mibro started his adventure with a DJ playing funk, r’n’b and disco events. His DJ works from the ground on turntables using the DVS system. Strongly attached to the vinyl spell he gained scratch skills, and learned the secrets of the mix. Uninterruptedly for 8 years, Mibro has delivered exceptionally positive energy to thousands of clubbers on the dance floor every weekend. Through this incredibly party time his passion combined with hard work became the result of a regularly filled dance venue on the map of Polish clubbing.

T-Bull · Sax

Muzycy i zespoły

T-Bull · Sax

Muzycy i zespoły

Mabu

DJ-e

Mabu – DJ i promotor z Warszawy. Rezydent „Luzztro” i „Level 27”, regularnie grający w najlepszych miejscach Warszawy, takich jak …

Mabu

DJ-e

Mabu – DJ i promotor z Warszawy. Rezydent „Luzztro” i „Level 27”, regularnie grający w najlepszych miejscach Warszawy, takich jak „Na Lato”, „Room 13”, „Charlie”, czy Polski: „Wysokie Tony” (Białystok), „Mięta” (Olsztyn), „Cooler Club” (Katowice), „NOC” (Lublin) i wielu innych. Dawniej prowadzący program „Music is the Answer” na „Planeta.fm”. Fan energetycznych house’owych brzmień, z mocną inspiracją z klasycznego disco.

Lun4tic

DJ-e

Doświadczony śląski DJ, 1/2 duetu Ponatic.

Lun4tic

DJ-e

Doświadczony śląski DJ, 1/2 duetu Ponatic.

Magdalena Zasępa

Muzycy i zespoły

Magdalena Zasępa – laureatka Grand Prix Anglosong.

Magdalena Zasępa

Muzycy i zespoły

Magdalena Zasępa – laureatka Grand Prix Anglosong.DJ Daso

DJ-e

DASO – na scenie klubowej pojawia się od ponad 15 lat. DJ, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy, organizator …

DJ Daso

DJ-e

DASO – na scenie klubowej pojawia się od ponad 15 lat. DJ, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy, organizator wielu prestiżowych eventów na terenie całego kraju. Jego muzyka to starannie wyselekcjonowane najlepszej jakości house music!

 

Profil artysty na Facebooku.

Mariusz Grzondziel

Gitarzysta

Mariusz Grzondziel

Gitarzysta

Mad Dogg (Germany)

DJ-e

Mad Dogg (Germany)

DJ-e

Igo

DJ-e

Igo

DJ-e

Bolo

DJ-e

Bolo

DJ-e

MJ Sax

Muzycy i zespoły

Live Sax

MJ Sax

Muzycy i zespoły

Live Sax

Matush

Matush – W 1995 roku zdobył tytuł wice-mistrza Polski a w 1996 roku złotą płytę Mistrza Polski DMC w miksowaniu. …

Matush

Matush – W 1995 roku zdobył tytuł wice-mistrza Polski a w 1996 roku złotą płytę Mistrza Polski DMC w miksowaniu. Wygrana dała możliwość reprezentowania kraju na mistrzostwach świata World DJ Mixing Championships we włoskim Rimini 96’.
Jego styl nieustannie podlega ciągłej ewolucji, a inspiracje zawsze czerpie, łącząc ze sobą różne formy muzyki elektronicznej, disco, funky, jazz oraz klasycznej.

Pozytywna osobowość, zmysł doboru muzyki, jak również niezwykle płynna i harmoniczna technika miksowania sprawiły, że zyskał uznanie na klubowej scenie muzycznej.

Od 1997 roku posiada w wielu wytwórniach płytowych na całym świecie kilkadziesiąt oficjalnie wydanych autorskich nagrań, remiksów oraz składanek.
Dzięki sukcesom własnych produkcji, został doceniony także jako producent i remixer, a jego nagrania wielokrotnie trafiały na czołowe miejsca ogólnoświatowych list sprzedaży.

Od 2014 roku prowadzi własny label muzyczny Groove Tom Records oraz studio produkcyjno-masteringowe Tom Mastering.
Jako DJ zagrał we wszystkich znaczących klubach oraz na festiwalach w Polsce. Występował na głównych scenach takich dużych festiwali jak: Creamfields, Audioriver, Sunrise, Water Festival, Berlin Street Parade, Instytut Energetyki, Electrocity.

Jest autorem wielu cyklicznych wydarzeń muzycznych takich jak
Fresh Fruits, Magiczna Noc Urodzin, Call Me Baby.

Georgina Tarasiuk

Muzycy i zespoły

Wokal

Georgina Tarasiuk

Muzycy i zespoły

Wokal

Bossy (Ukraine)

Bossy (Ukraine)

Vibe

DJ-e

Vibe

DJ-e

Kuba Korenberg

DJ-e

Kuba Korenberg

DJ-e

Skipek

DJ-e

Skipek

DJ-e

DJ Lexico

DJ-e

Lexico to DJ kojarzony głównie z gatunków House, Deep, Funky, Tech-House oraz wspólnych live-actów z licznymi muzykami, wykonywanych w najlepszych …

DJ Lexico

DJ-e

Lexico to DJ kojarzony głównie z gatunków House, Deep, Funky, Tech-House oraz wspólnych live-actów z licznymi muzykami, wykonywanych w najlepszych polskich klubach.

Urzędowski

Muzycy i zespoły

Muzyk perkusyjny, regularnie uczestniczący w wielu projektach koncertowych. Na swoim koncie ma występy podczas wielu znaczących wydarzeń kulturalnych, zarówno na …

Urzędowski

Muzycy i zespoły

Muzyk perkusyjny, regularnie uczestniczący w wielu projektach koncertowych. Na swoim
koncie ma występy podczas wielu znaczących wydarzeń kulturalnych, zarówno na
gruncie muzyki perkusyjnej improwizowanej, teatralnej jak i szeroko pojętej muzyki
rozrywkowej. Uczestnik wielu prestiżowych międzynarodowych warsztatów perkusyjnych
i kursów mistrzowskich. Doskonale spełniający się muzyk w sferze muzyki klubowej, do
której od lat akompaniuje na Djembe tworząc ciekawą hybrydę muzyki mechanicznej i
perkusyjnego Live act granego na żywo.

MASHLIVE BAND

Muzycy i zespoły

MashLive to zespół, który robi robotę. Gramy tylko mash-upy – dlaczego? To proste. Jakbyście mieli wybrać imię dla dziecka: Janusz, …

MASHLIVE BAND

Muzycy i zespoły

MashLive to zespół, który robi robotę. Gramy tylko mash-upy – dlaczego? To proste. Jakbyście mieli wybrać imię dla dziecka: Janusz, Brajan, Dżesika czy po prostu Wojtek… my to mieszamy wszystko i wychodzi dobra impreza. Mash-up to styl polegający na miksowaniu jednocześnie dwóch, trzech a nawet czterech utworów na raz! Nie wierzysz? Jak brzmi 24K + Madonna + Jordan? A może wolisz Justina + Queen + Derullo?

Michał Leja

Stand-Up

Michał Leja – stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Michał współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji …

Michał Leja

Stand-Up

Michał Leja – stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”.
Michał współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił m.in. w programach: „Kuba Wojewódzki Show” na TVN i w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa. Niedawno do sieci trafił jego special z 2018 roku „Wszystko pod kontrolą” https://www.youtube.com/watch?v=Bfc1glaaHMQ

Tutaj możecie zobaczyć rozmowy Michała z publicznością https://youtu.be/gWdU277K7Q4 a tu ich drugą część https://www.youtube.com/watch?v=c27yvqIk5Gk

Fragment talk-show „Michał Leja Show” https://www.youtube.com/watch?v=1TemGyuwPuw

Matthew Clarck

DJ-e

Matthew Clarck – dj, producent i promotor aktywnie działający na wielkopolskiej scenie klubowej. Współpracuje z najlepszymi klubami w Polsce. Rezydent …

Matthew Clarck

DJ-e

Matthew Clarck – dj, producent i promotor aktywnie działający na wielkopolskiej scenie klubowej. Współpracuje z najlepszymi klubami w Polsce. Rezydent poznańskiego klubu SQ. Realizator i pomysłodawca kultowego ŚRODingu, RESUME i Backroomu. Ambasador marek: Urbanears,
Jabra, Nixon oraz Jack and Jones. Matthew Clarck debiutował minionego lata na scenie głównej
Sunrise Festiwal, w poprzednich latach grał dwukrotnie na
Afterparty.

Nick Sincler

Muzycy i zespoły

Amerykański wokalista, który swoją artystyczną przygodę rozpoczął w Nowym Jorku występując wspólnie z reprezentantami gatunków soul i r’n’b. Nick w …

Nick Sincler

Muzycy i zespoły

Amerykański wokalista, który swoją artystyczną przygodę rozpoczął w Nowym Jorku występując wspólnie z reprezentantami gatunków soul i r’n’b. Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Nick współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers. W tym roku premierę miał album artysty pt. “11×11”, na którym śpiewa wyłącznie po polsku.

DJ Lelle

DJ-e

Od pierwszych dni miał styczność z muzyką gdyż pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny a od najmłodszych lat rozpoczął jak się …

DJ Lelle

DJ-e
Od pierwszych dni miał styczność z muzyką gdyż pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny a od najmłodszych lat rozpoczął jak się później okazało 9letnią naukę gry na pianinie.
Od pierwszych klas szkoły podstawowej prowadził imprezy szkolne i zawsze marzył o tym żeby grać w klubach z jedną najważniejszą dewizą – dawać ludziom przyjemność i robić im dobrze za pomocą muzyki! W Jego setach można usłyszeć mocno wyselekcjonowaną muzykę bardziej jak i mniej komercyjną najczęściej w gatunku Vocal House, Disco House, którą oczywiście skrupulatnie przygotowuje przed każdym występem. Obecnie gra regularnie w kilku klubach na terenie śląska (Mardi Gras, CityPub, Kosmata) jak i w małopolskim klubie LeScandale (Zakopane) oraz Scena54 (Kraków).
Od jakiegoś czasu postanowił zająć się tworzeniem remixów oraz nową aranżacją znanych już utworów np: „Vicious Love”, „Happines”, „Latin Lovers” jak i jednego z największych hitów tego roku Dua Lipa & Calvin Harris – „One Kiss”.

DJ Roobeck

DJ-e

Progressive house, deep house, house, bigroom, EDM.

DJ Roobeck

DJ-e

Progressive house, deep house, house, bigroom, EDM.

Mad Mike Guitar

Muzycy i zespoły

Mad Mike – Guitarist, composer and producer. Graduated prestigious Music Academy in Katowice (Jazz and Contemporary music). As a sidemen …

Mad Mike Guitar

Muzycy i zespoły
Mad Mike – Guitarist, composer and producer. Graduated prestigious Music Academy in Katowice (Jazz and Contemporary music). As a sidemen has a pleasure to cooperate live or in studio with Polish top stars such as Volver, Mariusz Totoszko, Doda, Virgin, Afromental, Maciej Miecznikowski, Asia Ash, Anja Gadt. Mad Mike played in most important tv shows a.o.: Polsat Top Trendy Festival, Sylwester z Polsatem, TVP Opole Festival. He is also finalist od popular music show MustBeTheMusic.

Stanlej Martino

Muzycy i zespoły

Utalentowany saksofonista czujący klimat klubowych imprez! Zgrabnie wkomponowuje dźwięki saksofonu w to, co serwuje DJ – od prostych motywów do …

Stanlej Martino

Muzycy i zespoły

Utalentowany saksofonista czujący klimat klubowych imprez! Zgrabnie wkomponowuje dźwięki saksofonu w to, co serwuje DJ – od prostych motywów do rozbudowanych solówek. Dzięki temu znane klubowe bangery nabierają nowych barw.

DJ Joobs

DJ-e

  Od najmłodszych lat zapalony wielbiciel muzyki z czarnej płyty. Jedną z ulubionych zabawek z dzieciństwa był pierwszy gramofon “Mister Hit”. To …

DJ Joobs

DJ-e

 

Od najmłodszych lat zapalony wielbiciel muzyki z czarnej płyty. Jedną z ulubionych zabawek z dzieciństwa był pierwszy gramofon “Mister Hit”. To na nim mały Joobs poznawał zależność pomiędzy kierunkiem ruchu płyty a dźwiękiem płynącym z głośnika. Joobs wychowywał się na muzyce przełomu lat ‘80 i ‘90 a gust muzyczny kształtowali tacy wykonawcy jak: Pink Floyd, Depeche Mode, Dire Straits, Marillion, a później Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath, czy Rammstein. Pierwsze próby artystycznej ekspresji przypadły na okres licealny, kiedy to wraz z kolegami założył punkowy zespół Brygada Garaż, w którym był wokalistą i autorem tekstów.

Po rozpadzie zespołu postanowił spróbować swoich sił jako solowy artysta – DJ. Niedługo później Joobs grywał w lokalnych klubach studenckich. Dziś mija już ponad 10 lat odkąd pierwszy raz samodzielnie zagrał imprezę. Na swoich imprezach wyróżnia się bardzo luźnym podejściem w łączeniu gatunków muzycznych. W miksie kieruje się zasadą odnajdywania wspólnego mianownika w dwóch utworach – może to być tonacja, tempo, zbieżność w tekście a przede wszystkim energia, którą połączeniem dwóch utworów niesie na parkiet.

 

Posłuchaj setów DJ-a Joobsa na Mixcloud.

DJ Arkus

DJ-e

Arkus -(DJ/producent) Kiedyś dawno, dawno temu pewień indyjski znachor określił jego schorzenie mianem Refunked, co w wolnym tłumaczeniu oznacza zamiłowanie do wszystkiego, …

DJ Arkus

DJ-e

Arkus -(DJ/producent)

Kiedyś dawno, dawno temu pewień indyjski znachor określił jego schorzenie mianem Refunked, co w wolnym tłumaczeniu oznacza zamiłowanie do wszystkiego, co ma dobry groove i elementy funku.

Członek imprezowego składu grającego live acty o nazwie Gryfne Synki. Arkus od ponad siedmiu lat miksując za konsolą, dba o to, aby na parkiecie nie zabrakło dobrych sprawdzonych numerów, jak i nowocześniejszego brzemienia w klimatach breaks,mashup, reggae, dnb czy electro swing. W swoich setach łącząc różne gatunki, przekazuje pozytwną energie i na jego imprezach każdy fan dobrej muzy znajdzie coś dla siebie.

Posłuchaj setów DJ-a Arkusa na Soundcloud.

DJ Merci M.

DJ-e

Marcin Małyska (Merci M) Dj reprezentujący śląska scenę muzyczną. Od 14 lat uzależniony od muzyki multiinstrumentalista, wokalista i DJ. Swoje …

DJ Merci M.

DJ-e

Marcin Małyska (Merci M) Dj reprezentujący śląska scenę muzyczną.

Od 14 lat uzależniony od muzyki multiinstrumentalista, wokalista i DJ. Swoje pierwsze kroki w muzyce stawiał ucząc się gry na keybordzie, aby w końcu przez 6 lat uczyć się gry na gitarze. W międzyczasie zaczął grać na fortepianie, gitarze basowej i kontrabasie. W 2008 roku szukając czegoś nowego, rozpoczął przygodę z radiem, prowadząc autorską audycję w jednej z tarnowskich rozgłośni internetowych. 3 lata później (2011) zagrał pierwszą imprezę jako DJ, i od tego czasu regularnie grywa
w śląskich klubach i na eventach w całej Polsce. Dużo uwagi poświęca na selekcję i dobór podawanej muzyki, gdyż jak sam powtarza monotonia zabija kreatywność. Na jego imprezach często można usłyszeć zmiksowane kultowe utwory lat 80tych i 90tych, ale także oldschoolowe czarne brzmienia i dużo szeroko pojętej muzyki House.

Link do profilu artysty na Facebooku.

 

Antoni Syrek-Dąbrowski

Stand-Up

Antoni Syrek-Dąbrowski: Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach …

Antoni Syrek-Dąbrowski

Stand-Up

Antoni Syrek-Dąbrowski: Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej.

Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „IO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.

 

Zobacz Antoniego w akcji

Odwiedź fanpage Artysty

John James

Muzycy i zespoły

John Egwu James alias J Boy lub możesz po prostu nazwać go John James jest soulowym artystą, którego unikalny styl …

John James

Muzycy i zespoły

John Egwu James alias J Boy lub możesz po prostu nazwać go John
James jest soulowym artystą, którego unikalny styl łączy R & B, Neo-Soul, House, Funk, Afro, Blues i Jazz. John James stał się uosobieniem współczesnej muzyki, przez lata dorastał śpiewając muzyki gospel i kontynuował tę energię, by eksplorować inny
gatunek muzyki. John to nigeryjski / europejski artysta, autor piosenek, piosenkarz i producent. Współpracował z wieloma europejskimi artystami, producentami i muzykami takimi jak Mezo, Tabb, Sick Live, Tim Haze, Loui & Scibi, Seb Skalski, The Checkup, Jazzy Funk, Dave Mayer and Matthew Clarck.

Sprawdźcie kanał artysty na YouTubie.

 

A. Him

DJ-e

Człowiek chodząca energia, postać, która na każdym kroku podkreśla swoją miłość do muzyki. Ważne jest dla niego, aby w każdym swoim …

A. Him

DJ-e

Człowiek chodząca energia, postać, która na każdym kroku podkreśla swoją miłość do muzyki. Ważne jest dla niego, aby w każdym swoim secie opowiedzieć ludziom ciekawą historię. A odpowiednia selekcja, to podstawa, każdego udanego
muzycznego wydarzenia. Swoją karierę DJską zaczął w 2012 roku i do tej pory dzielił scenę u boku takich artystów jak: Acid Drinkers, Akurat, Aphrodite, Gooral, CeZik & KlejNuty, Czesław Śpiewa, Fair Weather Friends , Kari Amirian, Kim Nowak, Julia Marcell, Junkie Punks, Les Ejectes, Novika, Sorry Boys, Tomek Makowiecki Band, Reni Jusis, The Dumplings, Voo Voo, We draw A. Poza karierą DJa zajmuje się również konferansjerką oraz organizowaniem wszelkiego rodzaju „pozytywnych” przedsięwzięć.

Profil artysty na Facebooku.

Wojtek Sitnik

Muzycy i zespoły

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w Kluczborku, klasa perkusji oraz Studium muzyki rozrywkowej w Oleśnie, klasa perkusji. Współpracował m.in. z …

Wojtek Sitnik

Muzycy i zespoły

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w Kluczborku, klasa perkusji oraz Studium muzyki rozrywkowej w Oleśnie, klasa perkusji.
Współpracował m.in. z Pawłem Kukizem, Eweliną Lisowską i Julą. Aktualnie na stałe w składzie zespołu Centrala 57.
Osiągnięcia:
– I miejsce (Grand Prix) w Finale Konkursu Mapex Drummer Of
Tomorrow Poland, w ramach Międzynarodowego Festiwalu
Perkusyjnego, Drum Fest,
– Udział w Mapex Drummer of Tomorrow World Final 2012
(Musikmesse, Frankfurt),
– I miejsce w Ogólnopolskim Konkurskie gry na zestawie
perkusyjnym Yamaha w Opolu, w ramach 19 Międzynarodowego
Festiwalu Perkusyjnego,
– II miejsce w Avant Drum Session VI,
– Wyróżnienie w VI konkurskie gry na zestawie perkusyjnym oraz
werblu Drum Battle Legnica,
– Wild Card w Shure Drum Mastery.

DJ Molu

DJ-e

DJ Molu występuje na scenie klubowej od 2010 roku. EXrezydent Krakowskiego klubu RDZA oraz MUNDO 71 Wrocław. Obecnie rezydent Tarnowskiego …

DJ Molu

DJ-e

DJ Molu występuje na scenie klubowej od 2010 roku. EXrezydent Krakowskiego klubu RDZA oraz MUNDO 71 Wrocław.
Obecnie rezydent Tarnowskiego klubu FIVE.

Od roku 2002 muzyka pod wieloma postaciami towarzyszy mu w życiu. Pierwsze kroki stawiał na scenie Hip-Hopowej, później przyszedł czas na DJ’ing. Muzyka bez wątpienia stała się jego pasją. Większość swojego czasu spędzał na kolekcjonowaniu muzyki. Początkowo jego ulubionymi klimatami muzycznymi był Rap i RnB. Następnie upodobał sobie muzykę w odmianach Funk i DanceHall ze względu na swoją kolejną przygodę, którą stał się taniec – głównie Break Dance, Popping i Hip-Hop. DJ Molu wciąż poszerza swoją wiedzę na temat różnych gatunków muzycznych.

Obecnie na scenie klubowej towarzyszy mu muzyka R&B, Black, Dancehall. Ostatnio jego sety zawierają również elementy Dutch Funk oraz LIQUID Drum & Bass.

DJ Molu nigdy nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, co pozwala mu na ciągły rozwój. Jego sety są energiczne, melodyjne i niebanalne, co w pozytywny sposób potrafi zaskoczyć publikę. Jego priorytet to zadowolenie publiczności i niepowtarzalny klimat imprezy, dzięki czemu czas spędzony w klubach sprawia mu niesamowitą przyjemność…

Muzyka to nie tylko dźwięki, to coś, co towarzyszy nam na każdym kroku, prawie jak bicie serca. To właśnie „Heartbeat of the Music”.

Michael „Patches” Stewart

Muzycy i zespoły

Michael „Patches” Stewart (USA) – gwiazda światowego jazzu. Trudno inaczej określić artystę, który współpracował z takimi muzykami, jak Quincy Jones, …

Michael „Patches” Stewart

Muzycy i zespoły

Michael „Patches” Stewart (USA) – gwiazda światowego jazzu. Trudno inaczej określić
artystę, który współpracował z takimi muzykami, jak Quincy Jones, George Duke, Marcus
Miller, Earth Wind & Fire, Lenny White czy Al Jarreau. Ten nowoorleańczyk to najwyższa
światowa półka współczesnych trębaczy. Na swoim koncie posiada 4 solowe płyty.

Sprawdźcie profil artysty na Facebooku.

Pavlo Ilnytskyy

Muzycy i zespoły

Pavlo Ilnytskyy – urodzony we Lwowie, odebrał bogatą edukację artystyczną, zarówno w szkołach i uczelniach krajowych (m.in. Lwowski Uniwersytet Narodowy im. …

Pavlo Ilnytskyy

Muzycy i zespoły

Pavlo Ilnytskyy – urodzony we Lwowie, odebrał bogatą edukację artystyczną, zarówno w szkołach i uczelniach krajowych (m.in. Lwowski Uniwersytet Narodowy im. Iwana Franki), jak i zagranicznych (m.in. Nelson Mandela State International School w Berlinie). Jest multiinstrumentalistą – gra na fortepianie i gitarze. Jego domeną jest jednak śpiew. Dysponunje niezwykle wszechstronnym repertuarem, złożonym z coverów znanych artystów (m.in.: Frank Sinatra, Elvis Presley, Eric Clapton, Joe Cocker, Louis Armstrong, Michael Bubble, The Beatles). Brał udział w licznych festiwalach, w tym również w Polsce: Międzynarodowy Festiwal Piosenki Rzeszów Carpathia Festival 2014, Festiwal Wszelkie Przejawy Artyzmu WPA7 (Duszniki Zdrój), Muzyka u Źródeł (Lądek Zdrój). Współpracował, bądź współpracuje z szeregiem i formacji artystycznych Ukrainy: Les Kurbas Academic Theatre, Lityahin Records Studio, Leo Band, Lviv Jazz Orchestra, Lviv Jazz Trio i in.

Profil z twórczością artysty znajdzie na platformie Facebook.

Agnieszka Pudło & Maja Grześkowiak

Muzycy i zespoły

Aktorki scen muzycznych i musicalowych. Absolwentki Studium Musicalowego przy Teatrze Capitol we Wrocławiu. Absolwentki prestiżowego Natural Voice Perfection Institute. Prowadzą …

Agnieszka Pudło & Maja Grześkowiak

Muzycy i zespoły

Aktorki scen muzycznych i musicalowych.

Absolwentki Studium Musicalowego przy Teatrze Capitol we Wrocławiu.

Absolwentki prestiżowego Natural Voice Perfection Institute.

Prowadzą zajęcia wokalne w krakowskiej Szkole Wokalno – Aktorskiej.

Założycielki i aktorki Grupy Artystycznej „MAD”.

Aktorki i wokalistki Teatru VIS A VIS.

Występują na wielu scenach muzycznych: zarówno klubowych, jak i na wielkich arenach koncertowych – między innymi u boku Marka Torzewskiego.

Wojtek Fiedorczuk

Stand-Up

Wojtek Fiedorczuk – komik kierujący się absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy …

Wojtek Fiedorczuk

Stand-Up

Wojtek Fiedorczuk – komik kierujący się absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Uczestniczył w roastach Michała Wiśniewskiego, Czesława Mozila i Szymona Majewskiego.

Sprawdź stronę internetową artysty.

The Magic Juice

Muzycy i zespoły

The Magic Juice to obecnie jeden z niewielu zespołów, który wykonuje muzykę disco-funk rodem z lat ’70 i ’80 wiernie …

The Magic Juice

Muzycy i zespoły

The Magic Juice to obecnie jeden z niewielu zespołów, który wykonuje muzykę disco-funk rodem z lat ’70 i ’80 wiernie odwzorowując klimat tamtych czasów. Ich repertuar to selekcja utworów, które królowały na parkietach takich miejsc jak słynne nowojorskie Studio 54 czy kultowy program Soul Train, a także domieszka autorskich utworów napisanych w w tej stylistyce. Występ to kompletne show, z epokowymi strojami, prowadzeniem, a przede wszystkim muzyką, którą dziś niestety słychać już tylko z winyli.

 

Sprawdźcie profil zespołu na Facebooku.

Gryfne Synki

Muzycy i zespoły

Gryfne Synki to dwóch DJów(A.Him & Arkus) ze Śląska, zakochanych w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej. Podczas swoich setów grają głównie …

Gryfne Synki

Muzycy i zespoły

Gryfne Synki to dwóch DJów(A.Him & Arkus) ze Śląska, zakochanych w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej. Podczas swoich setów grają głównie muzykę Funk/House/Soul/Disco.

W swoim projekcie Gryfne Synki & Live Band łączą oryginalne brzmienia utworów z improwizacjami wykonywanymi na żywo przez ich zespół dając pełen pozytywnej energii show.

W skład którego wchodzą:

☆ mC glennSKii – wokal
☆ Wojciech Dudek – perkusjonalia
☆ Krzysztof Dziedzic – perkusja
☆ Bartosz Pokrywka – piano

Dj To Ya

DJ-e

To Ya – rezydentka najlepszych klubów na Śląsku, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2010 roku i od tego …

Dj To Ya

DJ-e

To Ya – rezydentka najlepszych klubów na Śląsku, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2010 roku i od tego czasu aktywnie uczestniczy w wielu projektach muzycznych, teledyskach i koncertach. Publiczności Sceny54 jest bardzo dobrze znana, bowiem za każdy razem rozkręca świetne imprezy w rytm muzyki nu funk, R’n’B, breakbeat, urban pop i deep house.

Sprawdź jakie sety zagra DJ To Ya na stronie artystki.

Darek Gadowski

Stand-Up

Darek Gadowski – mieszkający w Koszalinie krytyk obyczajów i tradycji. Pojawił się w TVP 2 i u Kuby Wojewódzkiego, a …

Darek Gadowski

Stand-Up

Darek Gadowski – mieszkający w Koszalinie krytyk obyczajów i tradycji. Pojawił się w TVP 2 i u Kuby Wojewódzkiego, a swój warsztat dopracowywał u Abelarda Gizy.

Jeśli szukasz leku na depresję, to Darek jest takim chodzącym i w dodatku bez recepty. Kosmiczny jeździec bez paszportu.