Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

PonyDisco & Lena Romul live sax

sobota, 13 lipca 2019
Start: 22:00 - 04:00

— For english scroll down —

 

W nocy 13.07 (sobota) w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10 będzie gorąco ?, i wcale nie chodzi o letnie upały. Tej nocy wystąpi Lena Romul – utalentowana multiinstrumentalistka, mająca na swoim koncie niejedno wyróżnienie, która tej nocy uraczy Was brzmieniem saksofonu ?. Towarzyszyć jej będzie @PonyDisco, którego możecie już kojarzyć z poprzednich imprez w S54.

 

Gorąco na parkiecie? Barmani znają 54 sposoby ?? by trochę orzeźwić Was podczas tanecznych pląsów ??. Podejdźcie do baru, by się o tym przekonać 😉

 

Start: 22:00

Rezerwacja miejsc:

?scena54@scandale.pl

English version:

 

July 13 at night (Saturday) in Scena54 at Dolnych Młynów 10 will be hot ?, and it’s not because of summer heat. Lena Romul will perform that night – she’s a talented multi-instrumentalist with many awards and that night you’ll have a chance to hear an unusual sounds of her saxophone ?. During the performance she’ll be accompanied by PonyDisco, whom you can already know from previous events in S54.

 

Hot on the dance floor? Our bartenders know 54 ways ?? to refresh you a little bit during all that dancing ??. Come to the bar to find out. 😉

 

Start: 10PM

Bookings:

? scena54@scandale.pl

 

Join us!

Artyści Sceny54

Po1ny

DJ-e

Po1ny - czyli Marcin Żmudzki. Reprezentant południowej cześci naszego kraju. Fascynat i propagator dobrego House Music od 2010 roku. Najlepiej czuje się w gatunkach deep house, nu disco, classic house, vocal house oraz 2step i uk garage. Jego live sety to muzyka house od lat 90 po obecne numery które sam selekcjonuje i mixuje. Totalna nieprzewidywalność i duża odwaga przy selekcji potrafią zaskakiwać odbiorców wprowadzając stan totalnej nie przewidywalności i niesztampowości. W połączeniu z bardzo szybkim stylem miksowania utworów, niesamowitym wigorem i charyzmą za konsolą efekt pozostaje jeden - masa pozytywnej energii przekazywana klubowiczom i świetne w odbiorze imprezy. Obecnie gra w najlepszych klubach na terenie całego kraju gdzie stale oddany House Music robi to co najbardziej czyli zaraża miłością to klubowej muzyki. Najczęściej można go spotkać na Śląskiej scenie klubowej m.in w katowickich klubach gdyż z tego regionu sam pochodzi i jako jeden z pierwszych wprowadził i szerzył muzykę klubową w tym rejonie Polski. Uczestnik także wielu dużych eventów festiwali. Link do profilu artysty na Facebooku.